Przejdź do treści

Menu główne:

II Grand Prix Gminy Brzostek

Różne > Newsy

Dnia 29.09.2017 odbył się II Grand Prix Gminy Brzostek w Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Brzostku. W kategorii gimnazjum w grupie dziewcząt na I miejsce wywalczyła Wiktoria Kita, II miejsce Karina Augustyn, trzecie miejsce zajęła Magdalena Oprządek. Na V miejscu uplasowała się Magdalena Lemek, a VI miejsce należało do zawodniczki Martyny Dziadury. Wszystkie dziewczyny są uczennicami brzosteckiego gimnazjum. W grupie chłopców II miejsce zajął Dominik Nawracaj, III Łukasz Lisak, IV Marcin Jasicki, V Mateusz Pruchnik, VI Kacper Michoński. Wszyscy to uczniowie gimnazjum w Brzostku. W klasyfikacji generalnej szkół:
I miejsce Brzostek
II miejsce Siedliska Bogusz
III miejsce Nawsie Brzosteckie.
Dobrze pobiegli również Aleksandra Zięba, Monika Kawalec, Gabriela Czekaj, Weronika Dziadura, Karol Zastawny, Marcin Starościk, Michał Nykiel. Może za rok, to oni staną na najwyższym stopniu podium. Dziękuję organizatorom za dobrze przygotowane zawody, a moim zawodnikom za zdobyte miejsca.